ÚVOD

ŠKOLENÍ

PORADENSTVÍ

SPRÁVA DAT

ŘEŠENÍ NA MÍRU

KONTAKT

Kontakt

Michal Pašta

 

E-mail: michal.pasta@consultit.cz

Mobilní telefon: +420 608 508 604

Slušelo by se, říci pár slov o tom, kde se vzal, tu se vzal Consult – IT :

Consult – IT je projekt který sdružuje několik špičkových a zkušených lektorů z oblasti MS Office. Jsme tu proto, abychom Vám – zákazníkům usnadnili řešení každodenní administrativy. Za posledních několik let zcela převládl trend využití výpočetní techniky ve všech oblastech. Práce s Windows a MS Office je nyní téměř nutnost a to je dobře! Díky těmto nástrojům, které v sobě ukrývají hotové bohatství, jsme schopni ušetřit obrovské množství drahocenného času. Jsme schopni se lépe prosadit, jsme schopni se lépe orientovat v událostech minulých i budoucích.

Aby vše dobře fungovalo, je ovšem třeba nabýt jistoty, že programy jako je Word, Excel, PowerPoint, Access a Outlook využíváme správně a efektivně. Naším cílem je dát Vám tyto jistoty, naším cílem je reorganizovat Vaše pracovní postupy, aby zavládla pohoda a klid. Aby se chybovost a související ztráty omezily na minimum.

Projekt Consult – IT je jedinečný v tom, že nenabízíme jen školení, ale zabýváme se i poradenstvím, řešením praktických situací, nabízíme dlouhodobou péči o Vaše data, vytvoříme hotová řešení přímo na míru. Vše najdete na jednom místě – nemusíte hledat nové a nové partnery. Stačí Vám jeden, takový, co bude znát Vaše potřeby, co bude znát odpověď na Vaše otázky.

Reference

Naši lektoři se podíleli na zakázkách zejména z oblasti školení a řešení praktických problémů pro velké společnosti jako:

Česká Spořitelna, a.s www.csas.cz
ČSA, a.s. www.csa.cz
Office Depot, a.s. www.officedepot.cz
Mafra, a.s. www.mafra.cz
Jitona, a.s. www.jitona.cz
Valbek, s.r.o www.valbek.cz


A mnoho dalších.

 

S kým budete mluvit?:

Když se rozhodnete zaslat e-mail nebo zavoláte na tel. číslo +420 608 508 604, budete v kontaktu pánem, co má prakticky vše na starost. Dostanete tedy vždy rychlé odpovědi na Vaše otázky.

Michal Pašta

Odborný lektor, konzultant a vedoucí projektu

Tel: 608 508 604, e-mail: michal.pasta@consultit.cz

www.consultit.cz | Tel: +420 608 508 604 | e-mail: michal.pasta@consultit.cz | C 2010