ÚVOD

ŠKOLENÍ

PORADENSTVÍ

SPRÁVA DAT

ŘEŠENÍ NA MÍRU

KONTAKT

Správa dat

- Levné a bezpečné řešení pro Vaši datovou evidenci. Zvolte nás za svého externího partnera.

- Zajistíme tvorbu reportů, úpravu "ošklivých" dat, číselné analýzy, vytvoříme uživatelské systémy

- Cena 500 Kč za hodinu práce databázového odborníka ( jako u všech našich služeb )

- Dlouhodobá spolupráce a jistota bezpečí citlivých interních informací - smuvně podloženo!

Data jsou všude kolem nás. Většina firem má na jejich organizaci speciální pracovní síly. Některé však investici do speciálně proškolených pracovníků zvažují. Pak se často stává, že vedení a analýzu dat provádějí lidé na pozicích, jejichž náplní práce by původně mělo být něco zcela jiného.  Kvůli časové ztrátě, která tak vzniká, se pak leckdy nedostanou k řešení významných úkolů, případně se dostávají časového presu. Naším cílem je takovým situacím ulehčit a nabízíme možnost stát se Vaším partnerem pro správu dat.  Jsme schopni pro Vás připravit ucelený koncept datové evidence, sdílení informací, a zpětného reportování. Při spolupráci s námi ušetříte na vedení speciální pracovní pozice, na proškolování, na přebytečné administrativě.

Co si pod správou dat představit, v jakých oblastech Vám pomůžeme?

Správa dat je široký pojem, pro zlepšení přehledu se podívejte na níže uvedený výpis oblastí, kterýma se zabýváme.

 • Vytvoření uživatelských systémů pro sběr dat
  Vytvoříme pro Vás databáze na platformě MS Excel nebo MS Access, tak aby Vaši pracovníci lehce a bez možností chyb mohli pohodlně zadávat, editovat a reportovat data. Oblast sběru dat není nijak omezena. Databázi vytvoříme přesně na míru Vašim potřebám. Pokud by v hotovém produktu bylo potřeba dělat v budoucnu zásahy, tak nabízíme dlouhodobou spolupráci jistotu zajištění Vašich nově vzniklých potřeb.

 • Tvorba reportů z jich existujících dat
  Často se stává, že z centrálních systémů dostáváte nepřeberné množství ošklivě vypadajících tabulek, případně textových souborů. Pro potřeby nejrůznějšího rozhodování a tvorby marketingových plánů je nutné tyto data zpracovat a vyhodnotit. Připravíme pro Vás takové reporty, včetně číselných statistických analýz. Na Vás už bude jen rozhodování.

 • Zpracování anket, marketingových e-mailů, jiných zdrojů dat
  Pokud se na Vás neustále řítí veliké množství neupravených dat z nejrůznějších zdrojů a vy už se nechcete zabývat jejich manuálním zpracováním, tak tyto informace můžete přesměrovat na nás. Zajistíme jejich převod do vhodné tabulkové formy, případné reporty a statistiky.

 • Úprava „ošklivých dat“
  Velmi často se nám do rukou dostanou tabulky nebo texty v extrémně nepěkné formě.  Leckdy neexistuje jiná cesta než pomocí ruční práce a správného úsudku tyto data zachránit. I na takováto data se rádi podíváme a vypracujeme z nich použitelnou formu :o).

Spolupráce a zabezpečení interních informací

Pokud nás zvolíte za svého partnera, v oblasti správy dat. Nabízíme vám jistoty trvalého servisu a zabezpečení proti úniku informací.  Každá zakázka bude podložena řádnou objednávkou a smlouvou o zabezpečení dat klienta. Svých zákazníků si vážíme a snažíme se vždy zajistit maximální podporu.
Na více informací se nás ptejte na e-mailu: michal.pasta@consultit.cz  nebo na tel. +420 721 036 429

Ceny

Jako u všech našich služeb účtujeme 500 Kč / hodina práce datového specialisty.  Dojezd po Praze a úvodní konzultace jsou zdarma.

Kontakt:

Michal Pašta

Odborný lektor, konzultant a vedoucí projektu

Tel: 608 508 604, e-mail: michal.pasta@consultit.cz

www.consultit.cz | Tel: +420 608 508 604 | e-mail: michal.pasta@consultit.cz | C 2010